Aktualności

Kandydat do Sejmu RP Mariusz Orłowski będzie rozmawiał z mieszkańcami Lublina w piątek 7 października od godz. 15.00 w namiocie wyborczym Ruchu Palikota, który zostanie ustawiony na Placu Litewskim. Zapraszamy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W piątkowym wydaniu "Dziennika Wschodniego" (7 października br.) zostanie zamieszczona w formie wkładki, zredagowana przez Mariusza Orłowskiego - kandydata do Sejmu RP, gazetka wyborcza pt. TWÓJ RUCH. Zapraszamy do lektury!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kandydat do Sejmu RP Mariusz Orłowski będzie rozmawiał z mieszkańcami Łęcznej w sobotę 1 października o godz. 11.00 w namiocie wyborczym Ruchu Palikota, który zostanie ustawiony przy Al. Jana Pawła II w okolicach dworca autobusowego. Zapraszamy!

Spotkanie z kandydatem do Sejmu RP Mariuszem Orłowskim w Łęcznej zostało odwołane z przyczyn niezależnych od kandydata. Przepraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>